MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 14808476
nr 1480 8476
Sideboard
1950-tal, Teak. Längd: 135, djup: 42 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:47:51
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr